Dystanse

Dystanse liftu przedniego zawieszenia +2"mm - standard.

Jak w zapowiedzi tutaj są już gotowe dystanse do korekcji geometrii przy podniesieniu zawieszenia terrano 1, 2 i pickupa D21. Ta wersja w odróżnieniu od poprzedniej, która teraz będzie nosić miano de lux, jest uproszczona aby były tańsze koszty wykonania. Dokładnie są obrobione tylko te powierzchnie które są niezbędne.Całość jest z jednego kawałka duralu, anodowanego i barwionego na czarno - tu nie ma wyboru koloru. Wersja standard.

Podkładki (miseczki) drążków reakcyjnych

Problemy z drążkami reakcyjnymi to tylko wina zaniedbania, bo gumy trzeba wymieniać, a gniazda w których siedzą porostu rdzewieją i się rozsypują, wtedy guma nie ma oparcia i drążki się wycierają.

Podkładki do liftu budy + .. ile kto chce :)

Podkładki do liftu budy wstawia się pomiędzy ramę a kabinę. Niewiele poprawiają dzielność auta w terenie ale umożliwiają włożenie większych kół, co też trochę dodatkowo podnosi auto.

Nie jest problemem zrobić je w rożnych długościach do liftu 1", 2" czy 3", najczęściej stosuje się w okolicach +2", dla siebie zrobiłem 40mm.

Tańsza wersja - Dystanse liftu przedniego zawieszenia +2"mm.

Więc tak ... z racji na to że są pytania o dystanse do IFS i część osób odpada po poznaniu ceny, to teraz będzie wersja tańsza kosztem czegoś jak wiadomo nic za darmo - uproszczona. Poprzednia powiedzmy że to jest delux (tu są delux) a to będzie standard tak jak z trailmastera bez żadnych ulepszeń.

Podkladki do liftu przedniego zawieszenia +25mm (+1")

Po tym jak zrobiłem sobie dystanse z duralu, do korekcji geometrii przedniego zawieszenia przy podkręceniu drążków o 2" do góry. Niektórzy pisali, że by chcieli ale mniejsze. No cóż jak zawsze znajdzie się grupa za i przeciw, wszystko kwestia gustu. Mam teraz 12mm stalowe malowane proszkowo można porównać z tamtymi.

Podkładki do liftu przedniego zawieszenia +50mm (+2") - de lux

Trochę czasu to zajęło ale wreszcie są i są piękne. Dystans jako taki nie podnosi auta do góry, on pozwala na ustawienie właściwego pochylenia koła przy podkręceniu drążków i dodatkowo zwiększa zakres ruchu zawieszenia. Po za tym że pasują do pickupa d21 to też do terrano 1 i 2 bo mają te same sworznie. Do innych modeli mogę podjąć wyzwanie też opracować ja są chętni. Montaż jest bardo prosty, potrzebny w zasadzie tylko podnośnik i komplet kluczy. Ta wersja dystansów to de lux. Jest jeszcze wersja standard tu