Norstar - nowy topcoat

Pacjentem jest 30 letnia przyczepa do transportu koni, pełen laminat, w środku w ścianach była za laminowana sklejka na szczęście jej wymianę mam już z głowy. W środku była jakaś syfiasta łuszcząca się farba - wyszlifowałem całą i poszedł system oliwy. Najpierw walczyłem dzielnie natryskiem ale potem jednak mając dość inhalacji zamieniałem na wałek. Rożnicy w jakości powierzchnie nie zauważyłem zwłaszcza ze nie była idealnie równa.

Traktrek ogrodniczy v2

Kilka profili, skrzynia od malucha z obróconym dyfrem + silnik hondy i gotowe ... no prawie tak łatwo było.

Wymiana sprzęgła savage LS-650

Przyszedł czas na wymianę sprzęgła, albo ślizgało się albo nie wysprzęglało do końca. Trudno było ustawić.

Galeria LS-650

Przyczepa wreszcie na chodzie

Przyczepa wreszcie na chodzie, jeszcze została kosmetyka malowanie i inne pierdołki. Przegląd techniczny przeszła bez problemu a zestaw prezentuje się ładnie - razem wychodzi prawie 10m.

Bryczka konna - rekreacyjno treningowa.

Jedna z tych rzeczy której budowa ciągnęła się latami. Sam pomysł na kształt rodził się dość długo, potem ciągłe zmiany podczas prac, inne zawieszenie, inne koła ciągle coś przerabiałem, w końcu stwierdziłem koniec.

odbudowa przyczepy do transportu koni

Gdy ją kupowałem nie zapowiadało się aż tyle roboty .... jednak najważniejsza cześć czyli rama jest jak na prawie 30-letnią przyczepę w stanie idealnym - to dzięki ogniowo ocynkowanej ramie. Niestety ściany nie wytrzymały czasu tak dobrze.

Jakie lampy do przyczepy wybrać ?

Mam problem z podjęciem decyzji które lampy w przyczepie wybrać. Może doradzicie, jest kilka wariantów do wyboru.

Jak wygląda cała przyczepa można zobaczyć tutaj w galerii. Wydaje mi się że z racji na to że przyczepa jest dość leciwa i "oldskulowa" to bardziej pasują duże okrągłe, a może wręcz przeciwnie ?